TASARIMCI AVANTAJLARI

Freelance yönetiminizi kolaylaştırır !
 • Müşteriden ödeme alamadım derdine son !

  Kendinizi Garantiye Alın

  Fuar sektöründe bir çok tasarımcı aynı problemi yaşamakta.  Bir çok firmaya freelance tasarım yapar ve bazı firmalardan ödemesini alamaz. Veya çok geç alır. Fakat Standlancer tasarımcılara ödemelerini garanti altına alma fırsatı sunar. İşverenler tasarım almak için  önce ödemeyi yapmak zorundadır. 

 • Yakında yurt dışına dövizle iş yapma imkanı !

  Döviz kazanın !

  Yakın zamanda Standlancer olarak yurt dışına açılacağız. Bu sayede dünyanın bir çok ülkesine tasarım yapma imkanı sağlayacağız. Yurt dışına döviz ile freelance tasarım yapma imkanı tasarımcılar için iyi bir kazanç imkanı olacaktır. 

 • Ödeme Kolaylığı

  Kredi kartıyla ödeme alma.

  İşverenler ödemelerini kredi kartı veya banka kartı ile kolaylıkla dünyanın her yerinden yapabilirler. 

 • Tek panelde bütün süreç yönetimi

  Freelance yönetimi

  Bütün freelance işlerinizi tek panelde aynı anda yönetebilirsiniz. Geçmiş işlerinizi, devam eden işlerinizi, bakiyenizi ve bir çok elemanı rahatlıkla panelinizden yönetebilirsiniz. 

 • Teklif alma imkanı

  İşverenler size teklif gönderebilir !

  İşverenler sizin profilinizi inceleyip size kendi briefleri için teklif gönderebilir. 

 • Teklif verme imkanı

  İletişim Kur !

  İşverenlerin yayınladıkları brieflere istediğiniz gibi fiyat teklifi verebilirsiniz. 

 • Portfolyo oluşturun

  Kendini Göster !

  Kendi profilinizi dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.  Portfolyo oluşturup işverenlerin sizin tasarımlarınızı profilinizde görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece işverene extra bir pdf veya web sitesi göndermenize gerek kalmaz. Sizin profilinizi diğer tasarımcılar göremezler. Bu sayede her tasarımcı için daha güvenli freelance yönetimi sağlanır. 

 • Becerilerinizi oluşturun !

  Yeteneklerinize göre kategoriler.

  Kendi becerilerinizi oluşturmanıza imkan sağlar. Örneğin Ahşap stant, iç mekan, dış mekan, modüler stant gibi beceriler oluşturarak daha kolay bulunma imkanı sağlar. 

 • Puanlama sistemi

  Hizmet kalitesi !

  İşverenler vermiş olduğunuz hizmetleri puanlayabilirler. Bu özellik sizi diğer tasarımcılardan ayıran önemli bir avantajdır. 

 • İşveren ile mesajlaşma özelliği

  Kolay iletişim

  İşverenler ile paneliniz üzerinden mesajlaşarak sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz. 

 • Sektörel tanınırlığınızı arttırın

  İşverenler sizi kolayca bulabilir.

  Bir çok işveren bu siteyi freelance tasarım için ziyaret etmektedir. Sektörde tanınırlığınızı arttırmanın en kolay yolu ! Portfolyonuz, becerileriniz, cv'niz ve profiliniz tek sitede olur. 

 • Katmanlı proje yayınlama

  Katmanlı proje Nedir ?

  Katmanlı proje tasarımcıların yayımladığı sabit hizmetler için geçerlidir.  Örneğin Ahşap fuar standı tasarımı hizmeti yayınladınız. Belli bir ücret belirlediniz.  Projeye + Autocad çizimi ekleyebilirsiniz. + Autocad çizimi için de belli bir ücret belirlersiniz ve iş veren yararlanmak isterse extra ücret öder ve hem tasarımı hem de autocad çizimini alır.

 • Bildirim sistemi

  Mail ile bildirim al !

  Siz nerede olursanız olun. İşverenler size mesaj yolladığında veya teklif gönderdiğinde size mail yoluyla bildirim gelir. Bilgisayar başında değilseniz bile telefonunuzdan mail yoluyla bildirim alır ve tarayıcıdan hesabınıza girerek aksiyon alabilirsiniz.