SATIN ALINMIŞ HİZMETİNİZİ NEREDEN GÖRÜNTÜLEYİP SÜRECİ YÖNETECEKSİNİZ ?

Sağ üst menüde Tasarımcı Hizmetleri sekmesinde Devam Eden Hizmetler bölümünde satın alınmış hizmetlerinizi görebilirsiniz.

Devam Eden Hizmetler sayfasında satın alınmış ve devam eden hizmetler sıralanır. 

Geçmişi Görüntüle butonuna tıklayarak tasarıma başlayabilir veya tasarıma devam edebilirsiniz.

Geçmişi görüntüle butonuna tıkladığınızda satın alınan hizmetinizin verileceği alan görüntülenir. Aşağıdaki resimde hizmetin verileceği alan bulunmaktadır. Hizmetiniz ilk satın alındığında İşverene sorular sorabilir veya herhangi bir mesaj gönderebilirsiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra tasarımınızı bitirip bu alandan işverene gönderebilirsiniz. İşveren tasarımla alakalı eksikler veya revizyonlar varsa size iletir ve hizmet içeriğinizde belirlediğiniz revizyon sayısı kadar revizyonlarınızı işverene teslim edebilirsiniz.

Tasarım süreci nasıl bitiyor ?

Tasarımı yaptınız ve işverene gönderdiniz. Eğer tasarımda bir problem yoksa işveren tasarımı Bitti / Onaylandı olarak onaylar. Bakiye sizin panelinize yansır. İşverenler hizmetinizi almadan önce ödeme yaparlar. Bu durum işverenleri de tasarımcıları da güven altına almaktadır. Tasarımcılar satışı yaptıktan sonra hizmet vermezlerse veya usulsüz bir davranışta bulunurlarsa işveren Onaylamaz ve ödeme sistemimizde bekler. Biz Standlancer olarak durumu inceleriz gerçekten tasarımcı tarafından bir problem varsa işverene geri ödeme aktarırız. Fakat işveren siz tasarımı gönderdiğiniz halde onaylamıyorsa bize bildirmeniz yeterli. Biz ödemeyi size aktarırız ve işvereni sistemden bloke ederiz. Ayrıca işverenlerin profillerinde Bu işvereni bildir bölümü bulunmaktadır. Bu işvereni bildir bölümünden şikayet edebilirsiniz.  Tasarım hizmetinizi bitirdiğinizde işverene Bitti / Onaylandı olarak işaretlemesini hatırlatmanızda fayda var.